آتش سوزی در نیروگاه شهید عباس پور اصفهان
آتش سوزی در نیروگاه شهید عباس پور اصفهان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: این نیروگاه ۵ واحد دارد که در یکی از واحدها حادثه آتش سوزی رخ داد، نیروگاه اصفهان توان تولید ٨٣٠ مگاوات برق را داراست و در حال حاضر خنک کننده یکی‌از واحدهایی که توان تولید ٣٢٠ مگاوات را داشت، دچار حریق شد.

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار الماس اظهار کرد: حدود ساعت ١۶ و ١۶ دقیقه حریق در نیروگاه برق شهید عباس پور اصفهان گزارش شد، در یکی از برج های خنک کننده در نیروگاه اصفهان یک آتش سوزی رخ داد که بلافاصله پس از اعلام، تیم های آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه حدود ٣٠ تیم برای اطفا حریق در محل قرار داشتند، عنوان کرد: در حال حاضر اطفائیه انجام شده و خوشبختانه خسارت جانی در برنداشت.

شیشه فروش ادامه داد: این نیروگاه ۵ واحد دارد که در یکی از واحدها حادثه آتش سوزی رخ داد، نیروگاه اصفهان توان تولید ٨٣٠ مگاوات برق را داراست و در حال حاضر خنک کننده یکی‌از واحدهایی که توان تولید ٣٢٠ مگاوات را داشت، دچار حریق شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه میزان خسارت و علت حریق پس از بررسی ها اعلام خواهد شد، متذکر شد: تیم ها همچنان در محل حضور داشته و در حال خنک کردن محل آتش سوزی هستند همچنین یک تیم جهت کنترل در محل قرار دارد.

انتهای پیام/ج ی

  • نویسنده : سمیه الماسی