اختصاص ۴۳۲ پایگاه در استان اصفهان برای جمع آوری فطریه
اختصاص ۴۳۲ پایگاه در استان اصفهان برای جمع آوری فطریه
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان از ایجاد یک صد پایگاه در شهر اصفهان و ۴۳۲ پایگاه در کل استان برای جمع آوری زکات فطریه خبر داد.


امید رحمانیان در گفت وگو با خبرنگار الماس در رابطه با جمع آوری زکات فطریه اظهار کرد: امسال در شهر اصفهان و دیگر شهرستان ها برای این امر پایگاه هایی ایجاد کردیم، ١٠٠ پایگاه در شهر اصفهان و در کل استان ۴۳۲ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه عام و کفاره اختصاص داده شده است.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد زیر نظر شورای زکات با هماهنگی استانداری اصفهان تصریح کرد: تمام مؤسسات برای جمع آوری زکات فطریه عام و کفاره روزه دارای مجوز هستند، این مؤسسات دارای برچسب شورای زکات بوده و می طلبد نیکوکاران حتماً به این برچسب ها توجه داشته باشند.

رحمانیان در ادامه اذعان کرد: مبلغ فطریه طبق نظر مراجع تقلید، نزدیک به ۶۰ هزار تومان و مبلغ کفاره ۱۲ هزار تومان اعلام شد که طبق نظر مراجع تقلید، مردم می توانند این مبلغ را به بهزیستی برای حمایت از کودکان بی سرپرست، بد سرپرست، زنان سرپرست خانواده و معلولان پرداخت کنند.

وی در خصوص مکان هایی که برای جمع‌آوری فطریه انتخاب شده، بیان کرد: در مصلای بزرگ اصفهان در نماز عید فطر دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد حضور دارند، در میادین و چهارراه های اصلی نیز همکاران بهزیستی با آرم سازمان بهزیستی و آرم شورای زکات مستقرند تا فطریه و کفاره ها را دریافت کنند.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان با اشاره به شعار امسال بهزیستی گفت: نیکوکاران برای تحقق شعار سال که مهار و کاهش آسیب های اجتماعی، رشد و ارتقاء خدمت رسانی به جامعه هدف است بهزیستی را یاری کنند.

امید رحمانیان گفت: شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۲۰۹۲۳۸۳ برای واریز فطریه عام و کددستوری اختصاصی در شهر اصفهان #۱* ۱* ۲۰۰۲ * ۶۶۵۵ * برای فطریه عام درنظر گرفته شده، گفتنی است هر شهر کد دستوری خاص خود را دارد که به شورای زکات هر شهرستان اعلام شده است.

امید رحمانیان در پایان از نیکوکاران و مردم درخواست کرد: مردم همچون سال های گذشته بهزیستی را برای ارائه خدمات بهتر با واریز فطریه خود حمایت کنند تا شعار سال، تحقق پیدا کرده و خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه دهند.

انتهای پیام/ ج ز

  • نویسنده : مجید پوستین دوز