اعزام کاروان های سلامت به مناطق کم برخوردار توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان
اعزام کاروان های سلامت به مناطق کم برخوردار توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اعزام ۹ کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار در هفته هلال احمر با شعار "هلال، نشان امید" خبر داد.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ محمد نوید متقی گفت: در راستای خدمات انسان دوستانه، جمعیت هلال احمر استان اصفهان اقدام به اعزام ۹ تیم پزشکی شامل پزشکان داوطلب در تخصص های زنان و زایمان، عفونی، دندانپزشکی، داخلی، اطفال و پزشک عمومی در کاروانهای سلامت کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: کاروان‌های سلامت جمعیت هلال احمر استان اصفهان با هدف ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان خصوصا خانواده ‌های روستایی، با حفظ کرامت انسانی و همچنین ایجاد مشارکت مؤثر بین پزشکان داوطلب، خیرین و داوطلبان به مناطق محروم شهرستان‌های گلپایگان، شهرضا، خور و بیابانک، خمینی شهر، دهاقان، اصفهان مبارکه، فریدونشهر و فلاورجان اعزام شد.

متقی با اشاره به روحیه ایثار و از خودگذشتی پزشکان داوطلب هلال احمر تصریح کرد: در این کاروان ها علاوه بر ۱۵ پزشک داوطلب، ۳۰ پیراپزشک و ۹۵ داوطلب مشارکت داشته و خدمات درمانی حمایتی و فرهنگی به ۲۵۳۱ نفر ارائه کردند.

وی خاطرنشان کرد: استقرار داروخانه سیار و توزیع داروی رایگان یکی دیگر از فعالیت های این کاروان‌ها بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: این جمعیت در نظر دارد در سال جاری به همت پزشکان داوطلب کاروان‌های سلامت به مناطق کم برخوردار اعزام کند لذا از پزشکان داوطلب درخواست می کند در صورت تمایل به حضور و همکاری، به شعبه هلال احمر شهرستان خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/ف