امضای تفاهم نامه ساخت راه ندوشن به ورزنه با مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)
امضای تفاهم نامه ساخت راه ندوشن به ورزنه با مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)
رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و تجهیز منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای تکمیل مسیر ندوشن به ورزنه (یکی از راه‌های مواصلاتی اصفهان به یزد) تفاهم نامه‌ای فی مابین وزارت راه و شهرسازی و ایمیدرو به مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال منعقد شد.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی(اصفهان)؛ مهدی سینایی رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و تجهیز منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: محور ندوشن به ورزنه به طول ۳۶ کیلومتر یکی از راه‌های مواصلاتی اصفهان به یزد بوده که ۹ کیلومتر از آن طی سال‌های گذشته تکمیل شده است.  

وی افزود: برای بهسازی و تکمیل مابقی مسیر به طول ۲۷ کیلومتر تفاهم‌نامه‌ای فی مابین وزارت راه و شهرسازی و ایمیدرو منعقد شده است.  

رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و تجهیز منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه مبلغ این تفاهم‌نامه ۴۰۰ میلیارد ریال است، اذعان کرد: در سال جاری برنامه ریزی شده است تا مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال قیر برای تکمیل مسیر به این پروژه اختصاص داده شود.  

وی ابراز امیدواری کرد: تا با این تمهیدات بعمل آمده در تکمیل محور ندوشن به ورزنه که یکی از محورهای مهم مواصلاتی استان اصفهان به استان یزد است سرعت بخشی شود.

انتهای پیام/ی