تغییر ساعات فعالیت مترو در اصفهان با پایان تعطیلات نوروزی
تغییر ساعات فعالیت مترو در اصفهان با پایان تعطیلات نوروزی
مدیر عامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: خط یک مترو اصفهان از دوشنبه ۱۴ فروردین ماه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۶ تا ۲۱ و روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۲۱ به شهروندان خدمات رسانی می‌کند.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، علیرضا خورزنی گفت: شرکت مترو منطقه اصفهان در نوروز ۱۴۰۲ با همکاری مدیریت شهری و تلاش کارکنان خدوم خود به ۴۰۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران نوروزی خدمت رسانی کرد.

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان افزود: خط یک مترو از روز دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲، از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۶ تا ۲۱ در ایستگاه‌های بیست‌گانه و روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ساعت ۲۱ در ایستگاه‌های قدس، شهید علیخانی، کاوه، شهید باهنر، امام حسین (ع)، سی و سه پل، آزادی، کوی امام و صفه فعال خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: آخرین قطارها از دو ایستگاه مبدا صفه و قدس ساعت ۲۱ حرکت کرده و مسافران در طول مسیر را به مقصد می‌رسانند.

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان تاکید کرد: بهای بلیت مترو شهر اصفهان در سال ۱۴۰۲ در بسته‌های ۲۲ سفره برای هر سفر ۲ هزار و ۸۰۰ تومان (خرید از نرم افزار اصکیف و یا دستگاه‌های فروش بلیط در ایستگاه‌ها)، با استفاده از اصفهان کارت برای هر سفر ۳ هزار و ۱۰۰ تومان و برای بلیت تک سفره (QR) مبلغ ۳ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/