توقیف بی ام و متخلف
توقیف بی ام و متخلف
هوشمندی پلیس راهور اصفهان، راز بی ام و متخلف را برملا کرد.

به گزارش الماس؛ رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران هنگام اجرای طرح برخورد با دور دور کردن خودرو‌ها در شهر اصفهان یک دستگاه خودروی بی ام و را که اقدام به ایجاد آلودگی صوتی و سلب آسایش شهروندان کرده بود شناسایی و توقیف کردند.
سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد این خودرو از یکی ازشهرستان‌های استان به شهر اصفهان آمده تا در دور دور کردن در شهر اصفهان شرکت کند، افزود: با هوشیاری ماموران پلیس راهور مشخص شد رنگ این خودرو مشکی بوده و راننده رنگ آن را کاور کرده و به خاکستری و نقره‌ای تغییر داده است.
وی گفت: علاوه بر اعمال قانون به دلیل شرکت در دور دور به مرجع قضائی معرفی می‌شود و با دستور مقام قضائی پس از جدا کردن برچسب غیر استاندارد از روی وسیله نقلیه از پارکینگ ترخیص خواهد شد.
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اقرار راننده خودرو، بابت تغییر رنگ خودروی خود که ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است به کسانی که قصد چنین کاری دارند هشدار داد و افزود: براساس ماده۳۰ قانون رسیدگی به جرایم و تخلفات رانندگی، رنگ جزو ارکان اصلی وسیله نقلیه به شمار می‌آید و هیچ کس بدون اخذ مجوز از پلیس راهور اجازه تغییر رنگ در خودرو نخواهد داشت.

انتهای پیام/