دلایل و ریشه‌های اصلی طلاق مورد پژوهش قرار بگیرد
دلایل و ریشه‌های اصلی طلاق مورد پژوهش قرار بگیرد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در گام نخست بایستی دلایل اصلی طلاق را دریابیم سپس براساس احکام نورانی اسلام چاره اندیشی کنیم.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت بانوان و خانواده ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) گفت: بایستی از زوایای مختلفی به موضوع طلاق توجه شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات خانواده‌ها به دلیل نبود تعریف صحیح از مبانی اخلاقی است، بیان کرد: به جوانان توصیه می‌شود با هم‌ کفو خود ازدواج کنند اما این هم کفو بودن برای آنها تعریف نشده است.

وی ادامه داد: ضروری است آموزش و پرورش تعریف اصولی مبانی اخلاقی را به نوجوانان بیاموزد تا در سنین جوانی دچار مشکلات شناختی نشوند.

جان‌نثاری با تأکید بر پژوهش صحیح در حوزه طلاق، عنوان کرد: در گام نخست بایستی دلیل و دلایل اصلی طلاق را دریابیم سپس براساس احکام نورانی اسلام چاره اندیشی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: از طرفی بر رویکرد خانواده‌هایی که استحکام مورد نظر را دارند تحقیق و پژوهش شود تا به تحقیق جامعی از این حوزه دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/ی