ذوب آهن چگونه دوباره می‌تواند در لیگ مدعی باشد؟
ذوب آهن چگونه دوباره می‌تواند در لیگ مدعی باشد؟
مربی فوتبال گفت: ذوب‌آهن اگر بخواهد تیمی ببندد که سهمیه بگیرد به نظر من می تواند دو الی سه بازیکن تأثیرگذار خارجی جذب کند زیرا ذوب‌آهن در این لیگ بازیکن خارجی نداشت.

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار الماس در مورد عملکرد تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: برای تشریح ذوب آهن دو ضرب المثل را می توانم بگویم اول اینکه هرچقدر پول بدهی آش می خوری و دیگر اینکه هر که بامش بیش برفش بیشتر؛ ذوب‌آهن در درجه اول می خواهد از دور مسابقات خارج نشده و به لیگ دسته یک سقوط نکند، در درجه دوم نیز می خواهد وسط جدول بماند به همین اندازه هزینه می کند و اصلا علاقه ندارد به افتخارات گذشته خود که نائب قهرمانی آسیا بود، برگردد.

وی بیان کرد: نقاط ضعف ذوب‌آهن معلوم است، اعتقاد دارم ذوب‌آهن نیاز به یک دروازه بان خوب با حواس شش دانگ دارد، در خط دفاعش مخصوصاً دفاع وسط با توجه به سیستم سه دفاعه ای که تارتار دارد نیاز به مدافعان خوبی دارد، در خط هافبک حتما نیاز به دو هافبک چپ و راست بسیار تکنیکی احساس می شود.

حسین چرخابی توضیح داد: ذوب‌آهن اگر می خواهد حرفی برای گفتن در گرفتن سهمیه داشته باشد حتما نیاز شدیدی به بازی سازی دارد که بتواند حدادی فر در اوج را به ما نشان دهد، همچنین احتیاج به دو نوک حمله گل زن خوب نیز دارد، گفتنی است اگر ذوب‌آهن بتواند این بازیکنان را تقویت کند دوباره می تواند به روزهای اوج خود برگردد؛ تارتار با این نفراتی که در تیم ذوب‌آهن هستند در مجموع فوتبال خوبی ارائه کرد.

وی با اشاره به اینکه تارتار حتی بیشتر از آن که ذوب‌آهن داشت توانایی های خود را نشان داد و مشخص کرد مربی قابلی است، متذکر شد: ذوب‌آهن اگر بخواهد تیمی ببندد که سهمیه بگیرد به نظر من می تواند دو الی سه بازیکن تأثیر گذار خارجی جذب کند زیرا ذوب‌آهن در این لیگ بازیکن خارجی نداشت.

انتهای پیام/ج ی

  • نویسنده : محمدرضا باقری