چرخابی: بازی سپاهان در مقابل مس بدون نقص بود
چرخابی: بازی سپاهان در مقابل مس بدون نقص بود
مربی فوتبال در مورد بازی سپاهان و مس با اشاره به اینکه حق سپاهان بردن بود و در این بازی دو بر صفر پیروز شد، توضیح داد: تیم مس رفسنجان فوتبال خوبی ارائه و موقعیت ایجاد می‌کرد ولی سپاهان علاوه بر اینکه موقعیت بیشتری نسبت به مس رفسنجان ایجاد کرد، از موقعیت نیز به خوبی استفاده می‌کرد.

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار الماس در مورد بازی سپاهان و مس رفسنجان اظهار کرد: مشخصا این بازی برای سپاهان خیلی حساس بود و بزرگترین حسنی که بازیکنان سپاهان در این بازی داشتند این بود که از این حساسیت و تعداد بالای تماشاگران و طرفدارانشان نه تنها دچار هیجان نشدند بلکه توانستند یکی از بازی های بسیار خوبشان را در این فصل به نمایش بگذارند.

مربی فوتبال با اشاره به بازی بی نقص و کم اشتباه سپاهان در مقابل مس رفسنجان عنوان کرد: مس رفسنجان یکی از تیم های خوب ایران است و در هر شرایطی دوست دارد فوتبال بازی کند، این تیم با سه دفاع متمرکز توسط رامتین سلیمان زاده، شاهین توکلی و باهیا به بازی پرداخت.

حسین چرخابی اضافه کرد: حسن جعفری و تیموری به ترتیب در کناره های راست و چپ تیم مس رفسنجان را پوشش می دادند که این دونفر سعی می کردند در موقع حملات تیم سپاهان، نقش دفاع چپ و راست را بازی کنند تیم مس رفسنجان هنگام دفاع حداقل با ۵ نفر خط عرضی زمین را می پوشانید.

چرخابی بیان داشت: همچنین چهار هافبک این تیم شامل ترکمان، باقری، آذرباد و فراز امام‌علی بودند و نهایتاً نوک حمله آنها پریرا قرار گرفته بود که می توان گفت در حقیقت تیم مس رفسنجان دائما با سیستم پنج‌چهار‌یک بازی می کرد.

پیشکسوت فوتبال اعلام کرد: مشکلی که تیم مس رفسنجان داشت و می توان گفت گل اول بازی را به همین دلیل خورد این بود که مس نتوانست کناره های تیم سپاهان را به خوبی خنثی کند بنابراین گل خورد، رامین رضائیان در این بازی نشان داد یکی از بهترین دفاع راست های ایران است.

حسین چرخابی با اشاره به اینکه رضائیان به موقع در حمله ظاهر شده و بزرگترین هنری که دارد ارسال های رو به جلو و تند و تیز است، تصریح کرد: گل اول سپاهان نیز توسط ارسال خوب رامین رضائیان زده شد وی به گونه ای توپ را به سمت دهانه دروازه مس رساند که علاوه بر مغانلو که گل اول را به ثمر رساند، عیسی مرادی نیز می توانست از آن توپ استفاده کند.

مربی فوتبال با بیان اینکه ارسال های روبه جلو و تند و تیز رضائیان در طول بازی می توانست برای مس رفسنجان خطرساز باشد و ارزش این پاس ها حتی ازگل بیشتر است، ادامه داد: گل دوم سپاهان نیز بواسطه شوت استثنایی نورافکن از راه دور زده شد.

*حق سپاهان برد بود

چرخابی با اشاره به اینکه حق سپاهان بردن بود و در این بازی دو بر صفر پیروز شد، توضیح داد: تیم مس رفسنجان فوتبال خوبی ارائه و موقعیت ایجاد می‌کرد ولی سپاهان علاوه بر اینکه موقعیت بیشتری نسبت به مس رفسنجان ایجاد کرد، از موقعیت ها نیز به خوبی استفاده کرد.

وی در خصوص عملکرد مورایس توضیح داد: مورایس هیچگاه وارد حاشیه ها نشد ( که البته به نظر من بایستی در مصاحبه های آخر بازی خود دقت بیشتری داشته باشد و این بی حاشیه بودن خود را ادامه دهد)، مورایس سعی کرد نقاط ضعف تیم را برطرف کند.

پیشکسوت فوتبال خاطر نشان کرد: گفتنی است عمق دفاع تیم سپاهان برخی مواقع ضعف داشت ولی در این بازی نیلسون و دانشگر بسیار خوب ظاهر شدند و بجز یکی دو مورد اجازه ندادند مس رفسنجان در حمله کار خاصی انجام دهد، خط دفاعی سپاهان مخصوصا در این بازی کم اشتباه ظاهر شد.

حسین چرخابی گفت: این‌گونه که مشخص است مورایس توجه ویژه ای به تمرینات بازیکنان سپاهان دارد و مطمئنا عیسی مرادی در تمرینات خوب بازی کرده بود که توانست در این بازی جای بگیرد.

مربی فوتبال در پایان متذکر شد: سپاهان در این بازی فقط دو تعویض انجام داد اگر تیمی تعویض هایش کم باشد یکی از دلایل بزرگش این است که مربی از نوع بازی بازیکنان تیم راضی بوده و مجدداً تاکید می کنم انصافا بازی سپاهان در این بازی بی نقص بود.

انتهای پیام/ی