کشف سیلندرهای قاچاق در اصفهان
کشف سیلندرهای قاچاق در اصفهان
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از کشف 100 قلم انواع سیلندر خودروهای سنگین قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.

به گزارش الماس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی بیان داشت: در راستای اجرای طرح برخورد با فروشندگان کالای قاچاق و با عنایت به وضعیت کنونی جامعه از لحاظ اقتصادی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی اقلام قاچاق در یک واحد صنفی فروش لوازم یدکی خودرو موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم و اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نماینده سازمان صمت از محل بازدید و در این عملیات ۱۰۰ قلم از انواع سیلندر خارجی خودروهای سنگین و قطعات مربوطه که فاقد هرگونه مدرک معتبر گمرکی بوده و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به تائید قاچاق بودن اقلام مکشوفه توسط کارشناسان سازمان صمت اظهار داشت: ارزش این محموله برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر ۵ میلیارد ریال تعیین شد که در این رابطه پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی ارسال و محل نیز با دستور مرجع قضائی پلمب شد.

انتهای پیام/