کشف یک جسد ‌در حاشیه آزادراه «آزادگان» ‌شاهین‌شهر/ قاتل ۲۷ ساله ۲۴ ساعته دستگیر شد
کشف یک جسد ‌در حاشیه آزادراه «آزادگان» ‌شاهین‌شهر/ قاتل ۲۷ ساله ۲۴ ساعته دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از شناسایی و دستگیری قاتل یک مرد ۵۳ ساله پس از ۲۴ ساعت از وقوع حادثه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش الماس؛ بهزاد ثابت راسخ اظهار کرد: ساعت ۶ صبح روز پنجم خردادماه سال جاری، مأموران یکی از واحدهای گشت انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر حین گشت‌زنی در حوزه مأموریتی خود جسد فردی را در حاشیه آزادراه “آزادگان” شهر شاهین‌شهر کشف و بلافاصله کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی این شهرستان را در جریان می‌گذارند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه افزود: تیمی از کارآگاهان و کارشناسان اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی پس از حضور در صحنه جرم اقدامات علمی و تخصصی خود را آغاز کرده و مشخص شد جسد متعلق به مردی ۵۳ساله است که بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو بر روی گردن و بدنش به قتل رسیده است.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با استفاده از اقدامات هوشمندانه خود هویت فرد مقتول را در کمترین زمان به دست آورده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی قاتل آغاز و با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود موفق شدند پس از ۲۴ ساعت از وقوع حادثه عامل این جنایت که جوانی ۲۷ساله و از شریک سابق مقتول بود را شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

ثابت راسخ در ادامه گفت: متهم دستگیر شده که در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به جنایت ارتکابی خود اعتراف کرد و گفت: «به دلیل اختلافات قبلی با مقتول با نقشه قبلی در نیمه‌شب حادثه او را به‌وسیله خودروی شخصی خود به آزادراه آزادگان برده و پس از جروبحث با او درگیر شده و با ضربات چاقو او را به قتل رساندم و سپس جسدش را در حاشیه آزادراه رها کرده و از محل متواری شدم.»

وی خاطرنشان کرد: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل شریک خود پرونده‌ای دراین‌خصوص تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/ی