آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان/ تخصیص زمین به ۸۰۱ خانواده در طرح جوانی جمعیت
آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان/ تخصیص زمین به ۸۰۱ خانواده در طرح جوانی جمعیت
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان بیش از 449 هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کردند که تاکنون افزون بر 127 هزار نفر تایید نهایی شدند.

علیرضا قاری قرآن در گفت‌و‌گو با خبرنگار الماس اظهارکرد: در استان اصفهان بیش از ۴۴۹ هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کردند که تاکنون افزون بر ۱۲۷ هزار نفر تایید نهایی شدند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: از این تعداد بالغ بر ۶۲ هزار نفر متقاضیان تایید نهایی شده شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر بوده و مابقی بیش از ۶۴ هزار و ۸۰۰ نفر مربوط به شهرهای جدید استان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح استان اصفهان افزون بر ۳۴ هزار و ۷۰۰ متقاضی تخصیص پروژه شدند، بیان کرد: در استان اصفهان تاکنون ۴ هزار و ۶۲۶ پروژه برای طرح نهضت ملی مسکن تعریف شده و در حال حاضر ۳۵ هزار و ۹۵۹ واحد دارای قرارداد سازنده هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: برای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تاکنون ۱۱ هزار و ۹۰۰ خانوار اقدام به ثبت نام کردند که با پالایش های بعمل آمده ۱۰ هزار و ۱۶۰ متقاضی حائز شرایط فعال شناخته شدند و در حال حاضر یک هزار و ۸۴۰ خانوار تایید نهایی شدند.
قاری قرآن افزود: در طرح جوانی جمعیت تا کنون به ۸۰۱ خانوار واجد شرایط، زمین ویلایی تک واحدی تخصیص یافته است.


انتهای پیام/ ج ز

  • نویسنده : فرزانه علیخانی