آغاز به کار ۱۲ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده همزمان با هفته ازدواج در سطح استان اصفهان
آغاز به کار ۱۲ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده همزمان با هفته ازدواج در سطح استان اصفهان
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از افتتاح ۱۲ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده در سطح استان خبر داد.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، فرهاد کریمی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: در حال حاضر تعداد ۴۶ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در استان دارای مجوز هستند که همزمان با هفته ازدواج ۱۲ مرکز در سطح استان اصفهان افتتاح خواهد شد.

وی افزود: به مناسبت هفته ازدواج و گرامیداشت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) وحضرت فاطمه زهرا(س) در تمامی مراکز مشاوره ازدواج و خانواده و خانه های جوان، خدمات رایگان در طول هفته به مراجعین ارائه خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل یکی از شاخص ترین برنامه های هفته ازدواج را برگزاری جشن وصال عنوان کرد و گفت: جشن وصال در شهر اصفهان و در ۲۸ شهرستان استان در طول هفته ازدواج به منظور تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج و تقدیر از زوج های برتر استان برگزار می‌شود.

کریمی تصریح کرد: به منظور ارائه خدمات به زوج های جوان، تعداد ۱۰ غرفه در جنب محل برگزاری جشن وصال دایر می شود و مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده و مراکز همسان گزینی در این غرفه ها ارائه خدمات خواهند داشت.

وی خاطر نشان کرد: در طول هفته ازدواج کارگاه های قبل از ازدواج در تمامی خانه های جوان و مراکز مشاوره سطح استان دایر است و جوانان در آستانه ازدواج می توانند به صورت رایگان در این کارگاه ها شرکت کند.

کریمی تجلیل از خیرین حوزه ازدواج ،تقدیر از زوج‌های نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری و… را از دیگر برنامه‌های مهم هفته ازدواج عنوان کرد و افزود: با همکاری شهرداری اصفهان نیز در دو نقطه از شهر اصفهان جشن ویژه زوج‌های جوان با مراسم متعدد فرهنگی و هنری بر پا خواهد شد.

انتهای پیام/ف