توزیع نوشت افزار و لوازم التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی
توزیع نوشت افزار و لوازم التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی
کارشناس مسئول مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: پویش همه حاضر با شعار همه برپا برای تهیه نوشت افزار و لوازم التحریر برای نیازمندان از ۲۶ شهریور شروع شده و تا ۱۵ مهر ادامه خواهد داشت.

رسول زارع در گفت وگو با خبرنگار الماس اظهار داشت: پویش کشوری تهیه نوشت افزار و لوازم التحریر در حال اجراست که ما نیز در سطح استان اصفهان آن را دنبال می کنیم.

کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی استان اصفهان افزود:  قبل از ابلاغ این پویش کشوری، ما پویش همه حاضر با شعار همگی برپا به راه انداختیم این پویش برای خرید و تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند از تاریخ ۲۶ شهریور ماه و تا تاریخ ۱۵ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: با هماهنگی هایی که با خیران شهرستانی شده است بسته ها را تهیه و آن‌ها را توزیع می کنیم، البته مقداری از بسته های لوازم التحریر توزیع شده است چرا که ما قبل از شروع پویش برنامه ریزی کرده بودیم و در استان و شهرستان اصفهان  اقدام به توزیع شده است.

زارع  عنوان کرد: همچنان دنبال این هستیم بسته های بیشتری به کمک مردم و خیران در قالب پویش تهیه کنیم و آن‌ها را به دست نیازمندان برسانیم.

کارشناس مسئول مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان اصفهان تصریح کرد: توزیع این بسته ها توسط مراکز تامین و توسعه در شهرستان است و یا در شهر اصفهان مراکز و مجتمع های خدمات غیر دولتی و یا مراکز مثبت زندگی که در سطح استان هستند توزیع می شود.

رسول زارع گفت: اطلاعات افراد تحت پوشش و تکفلمان را تهیه و این اطلاعات را در اختیار داریم که یا خود مراکز این بسته ها را به اشخاص اهدا و یا خود اشخاص با مراجعه به مراکز این بسته ها را تحویل می گیرند و این مراکز در تمامی مناطق استان وجود دارند.

وی با بیان اینکه در طول سال برنامه های مختلف برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی و دانش آموزان کم برخوردار داریم که به تناسب برنامه و نیازمندی های جامعه هدف برگزار می شود، گفت: در حال حاضر  در ماه مهر تمرکز بر تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر ولی برای مثال برنامه نزدیک اعیاد تهیه و توزیع لباس های نو و  کفش و… است.

زارع اذعان کرد: بخشی عمده هزینه های تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان کم بر خوردار از پایه ابتدایی تا دانشگاه بر اساس دستور العمل های سازمانی پرداخت می شود.

کارشناس مسئول مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان اصفهان عنوان کرد: علی رغم این مشکلات اقتصادی باز هم‌ خیران و مردم به ما کمک‌ و همراه ما هستند و با توجه به تنوع و زیاد بودن خدمات بهزیستی حتی مبالغ  کم کمک های مردمی نیز وقتی با هم جمع شود مبلغ زیادی شده و می توانیم با استفاده از این کمک ها جامعه هدف را پشتیبانی کنیم.

انتهای پیام/ج ز

  • نویسنده : فرزانه علیخانی