توقیف ۱۳۴ خودرو شوتی در ۴۵ روز/ ۱۰ هزار نفر از پلیس فتا مشاوره گرفتند
توقیف ۱۳۴ خودرو شوتی در ۴۵ روز/ ۱۰ هزار نفر از پلیس فتا مشاوره گرفتند
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اقدامات آموزشی و ایجابی و آموزش های همگانی و تولید محتوای آموزشی پیشگیرانه از فعالیت های پلیس فتا بوده و همچنین مشاوره به ۱۰ هزار نفر از شهروندان توسط پلیس فتا انجام شده است.

به گزارش الماس؛ حمید‌‌‌ علینقیان‌پور پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: در چند ماه گذشته روی فعالیت پلیس فتا تمرکز ویژه ای گذاشتیم و توفقیات خوبی در این زمینه حاصل شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: اقدامات آموزشی و ایجابی و آموزش های همگانی و تولید محتوای آموزشی پیشگیرانه از فعالیت های دیگر در زمینه پلیس فتا بوده و همچنین مشاوره به ۱۰ هزار نفر از شهروندان توسط پلیس فتا انجام شده است.

*آموزش ۷۵ هزار نفر در مورد مواد مخدر و معضلات آن

وی با اشاره به اقدامات پلیس راه و ایده‌ها و راهکارهای که مفید واقع شده و آمار‌های تصادفات که روند کاهشی داشته است، افزود: ۱۰ باند بزرگ‌ مافیایی مواد مخدر و ۲ هزار ۴۰۰ نفر قاچاقچی مواد مخدر در یک ماه و نیم گذشته دستگیر شدند و همچنین به ۷۵ هزار نفر در مورد مواد مخدر و معضلات آن در سه ماه گذشته آموزش داده شده است.

علینقیان پور با اشاره به اینکه ۷۳ هزار گذرنامه زیارتی صادر شد، ادامه داد: افزایش چشمگیر در مبارزه با جرائم اقتصادی را نسبت به سال گذشته داریم و فقط در شهریور امسال نسبت به شهریور سال گذشته ۱۲۵ درصد افزایش داشته و در همین ماه ارزش ریالی نیز ۵۶ درصد افزایش داشته است.

*برنامه‌ریزی برنامه های آموزشی با همکاری آموزش و پرورش

وی با اشاره به طرح ابتکاری پلیس اصفهان با رویکرد محله محوری با عنوان طرح امنیت محله محور و مزایای این طرح ها و نتایج مثبتی که این طرح داشته است، گفت: دستگیرشدگان امسال در حالی که نسبت به سال گذشته افزایش داشته به کمک این طرح محله محور هدفمند نیز شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: تعامل خوبی با آموزش و پرورش داریم و برنامه های آموزشی برای معلمان، دانش آموزان و اولیا برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

* ۱۳۴ خودرو شوتی در  ۴۵ روز گذشته در اصفهان توقیف شد

حمید علینقیان‌پور گفت: ظرف ۴۵ روز گذشته ۱۳۴ خودرو شوتی در اصفهان توقیف شد و ۲۲۵ دستگاه خودرو نیز که در حوزه قاچاق اتباع فعالیت داشتند، توقیف شدند.

انتهای پیام/ج ز

  • نویسنده : سمیه الماسی