حضور حداکثری در انتخابات مکمل بدرقه شهدای دولت
حضور حداکثری در انتخابات مکمل بدرقه شهدای دولت
امام جمعه کوهپایه گفت: حضور حداکثری درانتخابات مکمل بدرقه شهدای دولت است و انتخابات قوی استحکام نظام را ایجاد می‌کند.

به گزارش الماس؛ حجت‌الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: حضرت علی (ع) در خطبه متقین مورد رزق می‌فرمایند خداوند رزق را تقسیم کرده است و باید انسان به دنبال رزق تلاش کند تا برسد و کار و تلاش مایه  جذب رزق می‌شود، پس حرکت وتلاش رافراموش نکنیم.
امام جمعه کوهپایه با اشاره به اینکه انتخابات یک امانت الهی است، گفت: باید امانت دار خوبی باشیم و  سفارش برای حضور درانتخابات رسم تاکید برامانت است.
وی با تاکید بر لزوم اخلاق‌مداری در تبلیغات کاندیداها بیان کرد: تخریب وتهمت و دو قطبی منفی در انتخابات درست نیست اما در مقابل دوقطبی درست مانند رقابت سالم و دفاع معقول از کاندیدا باعث شور انتخابات می‌شود.
خطیب نماز جمعه کوهپایه حضور حداکثری درانتخابات را مکمل بدرقه شهدای دولت عنوان و ادامه داد: انتخابات قوی استحکام نظام را ایجاد می‌کند.
علی‌اکبر جمیاری با تاکید بر اینکه انتخاب اصلح باید فعال و آگاه باشد و اعتقاد به مبانی انقلاب را داشته باشد، اذعان کرد: آزادی حمید نوری این نماینده عزیز ایران به دست سوئد با اتهام منافقین بعد از  پنج سال نشان برمیراث گرانب‌های شهید رئیسی بود.
امام جمعه کوهپایه در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: انهدام شبکه جاسوسی سیا وموساد در یمن و دستگیری جاسوس ها ودریافت اطلاعات و هزینه روزانه ۲۷۰ میلیون دلار اسرائیل و تنفر جهانی از آنان رژیم صهیونیستی را به انحطاط کشانده است.
وی افزپد: عده ای دنبال خاموش کردن غدیر هستند همان‌های‌که می‌دانند حیات و هویت و اقتدار ما از علی است؛ امروز غدیر و ولایت علی (ع) و ولایت فقیه سرباز علی (ع)جهان را بیدار کرده است و باید غدیر را عظمت بداریم تا بیدار بمانیم.
جمیاری با اشاره به مناسبت‌های هفته اظهار کرد: تحریم سپاه نه تنها سپاه ارزشی را تضعیف نکرد بلکه او همچنان پیش می‌رود.

انتهای پیام/ی