سوء استفاده سارق از اعتماد صاحبخانه
سوء استفاده سارق از اعتماد صاحبخانه
رئيس پليس آگاهي فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارقی که تحت پوشش خدمتکار منزل اقدام به سرقت طلاجات بانوی سالمند اصفهانی کرده بود خبر داد.

به گزارش الماس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین ترکیان بیان کرد: در پی وقوع سرقت طلاجات بانوی سالمند اصفهانی بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از حضور در محل وقوع سرقت و بررسی های انجام شده متوجه شدند سارق که از طریق درج آگهی دریکی از سایت های اینترنتی به عنوان خدمتکار در منزل مالباخته استخدام شده بود در فرصت مناسب از غفلت صاحبخانه استفاده و اقدام به سرقت طلاجات وی کرده و از محل متواری می شود.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در این راستا کارآگاهان با تلاش شبانه روزی مخفیگاه سارق را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق دستگیر شده در تحقیقات اولیه به بزه ارتکابی اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ ترکیان در پایان به همشهریان توصیه کرد: در صورتی که قصد دارید فردی را جهت انجام امورات منزل و مراقبت از افراد سالمند بکار گیری کنید حتما از طریق مبادی قابل اعتماد و رسمی در این خصوص استفاده کرده و از استخدام افراد ناشناس اکیداً خودداری کنید.
انتهای پیام/ ز