مسئولان ایستگاه های صلواتی از بروز ترافیک جلوگیری کنند
مسئولان ایستگاه های صلواتی از بروز ترافیک جلوگیری کنند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از مسئولان هیئت های مذهبی و ایستگاه های صلواتی خواست ضمن همکاری با ماموران این پلیس ازبروز ترافیک در زمان پخش نذورات جلوگیری کنند.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار الماس بیان داشت: خدا را شاکریم که پس از دوسال که با شرایط خاص و محدودیت های ناشی از کرونا روبرو بودیم محرم امسال این محدودیت ها برداشته شده و شاهد برپایی هرچه باشکوه‌تر مجالس عزاداری برای سید و سالار شهیدان و اصحاب باوفایش هستیم.

وی از آماده باش کامل پلیس راهور در دهه اول ماه محرم خبر داد و افزود: ماموران پلیس راهور به عنوان خادمان آستان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در این ایام آماده هرگونه همکاری با هیئت های عزاداری و مردم عزادار هستند و برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های عزاداری در سطح شهر ها تلاش می کنند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان بروز ترافیک در زمان پخش نذورات را یکی از چالش های این پلیس در این ایام عنوان کرد و گفت: از مسئولان هیئت های مذهبی و مسئولان ایستگاه های صلواتی انتظار داریم اولاً ایستگاه صلواتی را در حاشیه خیابان ها و میدان های اصلی برپا نکنند و دوم اینکه افرادی را به عنوان انتظامات در نظر بگیرند تا در هنگام پخش نذورات از بروز ترافیک و راه بندان جلوگیری شود.

سرهنگ محمدی اضافه کرد: با توجه به اینکه اغلب عزاداران عزیز ملبس به لباس تیره ومشکی هستند، به عزاداران عزیز توصیه می کنیم حتماً در موقع عبور از عرض معابر احتیاط بیشتری داشته و ضمناً به خانواده ها توصیه می کنیم در هنگام حضور در مراسم ها مواظب کودکان خردسالان خود باشند و از ورود ناگهانی آنها به سطح سواره رو خیابان جلوگیری کنند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: از تمامی مسئولان هیئت های عزاداری می خواهیم تا قبل از بیرون آوردن دسته جات با عوامل پلیس راهور منطقه خود هماهنگی کنند تا مسیر برای هموار شود و مردم پشت بار ترافیک نایستند که موجب نارضایتی آنها نشود.

این مقام انتظامی در پایان از آمادگی کامل پلیس راهور استان برای نظم بخشی خیابان ها و معابر در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: در صورت برپایی تجمع هیئت های عزاداری در میدان تاریخی حضرت امام (ره) در روز عاشورا محدودیت هایی در اطراف این میدان اعمال می شود که متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ی