مشاهده عملکرد بارنامه و صورت‌ وضعیت رانندگان در نرم افزار «استعلام»
مشاهده عملکرد بارنامه و صورت‌ وضعیت رانندگان در نرم افزار «استعلام»
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: رانندگان حرفه‌ای وسایل نقلیه سنگین با نرم افزار کاربردی استعلام می توانند بارنامه ها و صورت وضعیت صادره خود را بصورت برخط مشاهده کنند.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان؛ محمدعلی صلواتی اظهار کرد: به کمک اپلیکیشن استعلام، رانندگان حرفه ای وسایل نقلیه سنگین می توانند پس از ورود با اطلاعات حرفه ای خود، ضمن بررسی پروفایل خود در سازمان راهداری، نسبت به استعلام وضعیت بارنامه ها و یا صورت وضعیت های صادر شده برای خود اقدام کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان عنوان کرد: رانندگان با وارد کردن شماره همراه و کدملی خود می‌توانند وارد این نرم افزار شوند و پروفایل شخصی خود که شامل اطلاعات کامل رانندگان از قبیل کدملی، شهرستان محل سکونت، شماره و وضعیت کارت هوشمند و گواهینامه و نیز نوع رانندگی باری یا مسافری را مشاهده کنند.

صلواتی با اشاره به اینکه در این نرم افزار تاریخ اعتبار کارت‌های هوشمند و سلامت رانندگان قابل مشاهده است، افزود: سوابق عملکردی رانندگان باری و مسافری از سال ۱۳۹۹ در نرم افزار استعلام بایگانی و همچنین پیمایش و میزان سوخت رانندگان نیز ذکر شده است.

وی خاطر نشان کرد: اپلیکیشن استعلام به منظور دسترسی رانندگان محترم به پروفایل اطلاعات کاربری در سازمان راهداری، سوابق بارنامه، صورت وضعیت و CMR، ایجاد و در برنامه کافه بازار قابل دریافت است.

انتهای پیام/ی