معوقات تسهیلات بانکی مددجویان کمیته امداد کمتر از یک درصد
معوقات تسهیلات بانکی مددجویان کمیته امداد کمتر از یک درصد
استاندار اصفهان گفت: بزرگوارانی که در حمایت این مجموعه هستند معوقات تسهیلاتی که کلیه بانک ها در قالب طرح های مختلف به آن ها پرداخت می کنند کمتر از یک درصد است و تعهد آن ها در همه مجموعه ها در پرداخت تسهیلات بالاتر است و اولین همت آن ها این است که تسهیلات را طبق قوانین پرداخت کنند.

به گزارش الماس، سید رضا مرتضوی پیش از ظهر امروز در جشن خودکفایی هشت هزارو ۶۳۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان اظهار کرد: همه در دستگاه های مختلف کمک کردند تا شاهد باشیم ۸ هزار و ۶۳۰ خانوار از خانواده های تحت پوشش کمیته به خودکفایی برسند و حمایت آن ها تنها از لحاظ مستمری قطع می شود و از دیگر جهات حمایت خود را همچنان دارند..
استاندار اصفهان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از ارگان های موفق در کشور و دنیاست و در مسیر حرکت خود چه در گستردگی وسعت جغرافیایی و چه در تنوع ارائه خدمت و نیز در کیفیت خدمات در قالب های مختلف آموزشی، فرهنگی و مشاوره تنوع و گستردگی در جایگاه متعالی قرار دارد.

وی افزود: بزرگوارانی که در حمایت این مجموعه هستند معوقات تسهیلاتی که کلیه بانک ها در قالب طرح های مختلف به آن ها پرداخت می کنند کمتر از یک درصد است و تعهد آن ها در همه مجموعه ها در پرداخت تسهیلات بالاتر است و اولین همت آن ها این است که تسهیلات را طبق قوانین پرداخت کنند.
.
وی با اشاره به اینکه در هیچ قشر دیگری این چنین خوش حسابی را نداریم، خاطرنشان کرد: باتقواترین و وفادارترین افراد در بازگرداندن تسهیلات، در مجموعه تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
مرتضوی در ادامه گفت: در موضوع جغرافیای خدمت در گوشه و کنار این کشور هر عزیزی نیاز به توجه دارد کمیته امداد پای میدان است و در موضوع دامنه خدمات در سنین مختلف از تولد، رشد، آموزش و جلوه ای از آن هم از نخبگانی است که بسیاری از آنان جز خیرین هستند.
استاندار اصفهان بیان کرد: نگاه به مشارکت و مردمی سازی کمک ها از دیگر خدمات کمیته امداد امام خمینی است که توانسته در کنار خدمات دیگر سهم قابل توجه ای داشته باشد.

در ادامه این مراسم کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان اظهار کرد: این جشن بمنظور بزرگداشت یاوران اشتغال در سطح استان اصفهان و همچنین خانواده های معظمی که با همت بلند خود به سطحی از خود کفایی رسیدند که دیگر نیاز به حمایت‌ها و کمک های کمیته امداد ندارند و به کار آفرین تبدیل شدند.
وی با تشکر از همه کسانی که در این امر نقش آفرینی کردند، گفت: امیدوارم با ادامه همدلی و کمک همه این روند ادانه داشته باشد.
به گزارش الماس، جشن خودکفایی هشت هزار و ۶۳۰ مددجوی مجری طرح های اشتغال کمیته امداد استان اصفهان با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و دیگر مسئولان و برخی خانواده‌های مددجویان برگزار شد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر به تعدادی از مجریان طرح های اشتغال و مدیران عامل بانک‌های برتر در ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، قدردانی به‌عمل آمد.


انتهای پیام/ج

  • نویسنده : فرزانه علیخانی