پیشرفت ۳۱ تا ۵۱ درصدی ساخت بیش از ۱۷۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن کاشان
پیشرفت ۳۱ تا ۵۱ درصدی ساخت بیش از ۱۷۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن کاشان
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: پنج پروژه طرح نهضت ملی مسکن (بنیاد ساخت) در کاشان در مجموع به تعدا ۱ هزار و ۷۲۵ واحد از ۳۱ تا ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

به گزارش الماس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ مجتبی آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان در خصوص آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان اظهار کرد: در شهرستان کاشان برای شهرهای کاشان، برزک، جوشقان قالی، قمصر، کامو و چوگان، مشکات و نیاسر در مجموع بیش از ۲۹ هزار و ۳۰۰ نفر اقدام به ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ثبت نام کنندگان در شهر کاشان افزون بر ۲۷ هزار و ۳۰۰ نفر بوده است، افزود: پس از بررسی و پالایش های بعمل آمده در تمامی هفت شهر شهرستان کاشان در مجموع بالغ بر ۱۳ هزار متقاضی حائز شرایط فعال هستند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان در خصوص وضعیت ساخت پروژه ها بیان کرد: پنج پروژه بنیاد ساخت در کاشان در مجموع به تعدا ۱ هزار و ۷۲۵ واحد از ۳۱ تا ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی افزود: از این پروژه ها، پروژه ۷۲۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن کاشان دارای پیشرفت فیزیکی ۵۱ درصد بوده و در حال حاضر تعداد ۵۸۷ متقاضی حائز شرایط به این پروژه اختصاص یافته است.

آراسته ادامه داد: پروژه های ۲۵۷ واحدی و ۳۳۶ واحدی کاشان هر کدام ۳۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تا کنون به ترتیب ۲۰۶ و ۲۹۴ متقاضی به این پروژه ها تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۴۸ درصدی پروژه ۲۲۰ واحدی و پیشرفت فیزیکی ۴۴ درصدی پروژه ۱۹۲ واحدی طرح نهضت ملی مسکن کاشان گفت: در حال حاضر در مجموع ۳۵۰ متقاضی حائز شرایط به پروژه های فوق تخصیص شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان اظهار کرد: تمامی این پروژه ها از نظر قرارداد سفت کاری دارای پیشرفت فیزیکی ۴۶ تا ۸۶ درصد هستند.

انتهای پیام/ف