پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان خمینی شهر
پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان خمینی شهر
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر گفت: پیشرفت پروژه ۴۳ واحد مسکونی خوزان که در بافت فرسوده شهر خمینی شهر در حال اجرا است به ۸۰ درصد رسید.

به گزارش الماس به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان؛ سعید حاجی احمدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر در خصوص وضعیت پروژه‌های مسکونی در بافت فرسوده این شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر مراحل نازک کاری طرح ساخت ۴۳ واحد مسکونی دارای چهار بلوک در بافت فرسوده خوزان خمینی شهر در حال اجراست.

وی افزود: با تلاش‌های بعمل آمده پیشرفت فیزیکی این پروژه ۴۳ واحدی به ۸۰ درصد رسیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی‌شهر به روند دیگر طرح های حمایتی مسکن در شهر خمینی شهر پرداخت و گفت: درکنار طرح نهضت ملی مسکن خمینی شهر، در زمینی به مساحت چهارهزار و ۵۰۰ مترمربع، پروژه تأمین زمین برای هزار و ۳۲۰ خانواده دارای دو عضو معلول پیش بینی شده است.

به گفته حاجی احمدی، در قسمت غربی پروژه نیز زمینی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع، برای ساخت واحدهای مسکونی برای ۳۶۲ نفر از ایثارگران اختصاص یافته است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر بیان کرد: قطعه زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع ویژه محرومان در مرکز شهر واقع شده است که با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی بزودی تحویل متقاضیان می شود.

انتهای پیام/ف