چمدانی پراز تریاک در یک مزدا
چمدانی پراز تریاک در یک مزدا
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان از توقيف يک دستگاه خودرو وانت مزدا و کشف بیش از 19 کيلو ترياک و دستگيري يک سوداگر مرگ در ايست و بازرسي شهيد شرافت خبر داد.

به گزارش الماس به نقل از خبرگزاری پلیس سرهنگ احمد نیکبخت بیان داشت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان مشخص شد محموله ای از مواد مخدر در یکی از محور های مواصلاتی سطح استان در حال جابه جایی است که شناسایی خودرو حامل مواد افیونی در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با حضور میدانی ماموران پلیس در محور مورد نظر و با همکاری ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت در شهرستان نایین در نهایت خودرو وانت مزدا حامل مواد مخدر شناسایی و در یک عملیات هماهنگ توقیف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از هماهنگی ماموران انتظامی حاضر در صحنه با مرجع قضائی و در بررسی دقیق از خودرو مقدار ۱۹ کیلو و ۹۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در یک چمدان جاساز شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان افزود: در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری توقیف و یک متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

انتهای پیام/ف