۳۸۸ سری جهیزیه به سفره سپید تاهل نوعروسان نیازمند اصفهانی اهدا می شود
۳۸۸ سری جهیزیه به سفره سپید تاهل نوعروسان نیازمند اصفهانی اهدا می شود
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، گفت: یکی از رسالت های این نهاد برای توانمندی مالی و فرهنگی ازدواج فرزندان خانواده های تحت حمایت، تامین بخش اصلی جهیزیه نوعروسان است.

به گزارش الماس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اهدای جهیزیه به نوعروسان خانورهای تحت حمایت همزمان در دهه کرامت، اظهار داشت: در این ایام مبارک، ۳۸۸ سری جهیزیه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به سفره سپید تاهل نوعروسان نیازمند اهدا می شود.

کریم زارع با بیان اینکه امسال نیز برای تامین جهیزیه مددجویان با مساعدت خیران اقدام می شود، ادامه داد: هر سری جهیزیه اهدایی شامل ۵ قلم کالای ضروری زندگی از جمله یخچال فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و تلویزیون به ارزشی بیش از ۳۷ میلیون تومان می باشد.

وی یکی از پایدارترین روش ها برای توانمندی مالی و فرهنگی ازدواج را تامین بخش اصلی جهیزیه نیازمندان عنوان کرد و افزود: رسالت ما در کمیته امداد برطرف کردن مشکلات خانواده مددجویان است تا هر چند پایانی بر دردشان نیست اما در حد بضاعت بتوانیم، آزردگی شان را کمتر و خوشحال شان کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، عیار انسان را در کمک به همنوعان دانست و با قدردانی از نیکوکاران در حمایت از خانواده های تحت حمایت و نیازمندان، گفت: این نهاد ۱۲۰ نوع خدمت متناسب با نیاز و شرایط به افراد تحت پوشش خود ارائه می دهد که تلفیقی از ایثار و انفاق خیران و نیک اندیشان جامعه در آن نهفته است و امیدواریم با مساعدت بیش از پیش ایشان بتوانیم خدمات مطلوب تری به جامعه هدف خود اهدا کنیم.

انتهای پیام/ف