۵۱۰۰ نفر از اصفهان به حج عمره اعزام می‌شوند
۵۱۰۰ نفر از اصفهان به حج عمره اعزام می‌شوند
مدیر حج وزیارت اصفهان گفت: در کل کشور ۷۰ هزار نفر عازم حج عمره مفرده می شوند و از استان اصفهان ۳۸ کاروان از ۳۸ شرکت مسافربری با تعداد پنج هزار و ۱۰۰ نفر زائر عازم حج عمره خواهند شد.

حجت الاسلام حسین اژدری در گفت‌وگو با خبرنگار الماس اظهارکرد: در کل کشور ۷۰ هزار نفر عازم حج عمره مفرده می شوند و از استان اصفهان ۳۸ کاروان از ۳۸ شرکت مسافربری با تعداد پنج هزار و ۱۰۰ نفر زائر عازم حج عمره خواهند شد.
مدیر حج وزیارت اصفهان گفت: مدت این سفر ۱۰ روز است و اولویت های یک تا ۴۰۰ برای دی باز است و این اولویت‌ها می توانند ثبت نام کنند، اولین پرواز سوم دی است و تا آخر این ماه سیستم باز است و همه می توانند انتخاب کنند.
اژدری با بیان اینکه ۱۵ کاروان از اصفهان در اولویت های اول هستند، بیان کرد: اگر افرادی که اولویت دارند به هر دلیل نتوانند مشرف شوند، اولویت این افراد پابرجاست اگر امسال نتوانند تشرف پیدا کنند در سال های بعد می توانند با همان اولویت اعزام شوند.
وی ادامه داد: با دو شرکت هوایی معراج و ایران ایر برای اعزام حجاج برای مکه و مدینه پرواز انجام خواهد شد، تعداد پرواز های اعزامی بسته به نوع کاروان ها است که تعداد نفرات از ۱۰۵ نفر  تا ۱۰۸ نفر و ۱۶۶ نفر در غالب پرواز با نوع هواپیما انجام خواهد شد.
مدیر حج وزیارت اصفهان توصیه کرد: با توجه به وقفه نه ساله، مردم به سفر حج عمره را به ماه رجب و شعبان موکول نکنند و از این موقعیت استقبال و استفاده کنند و سریع اقدام به ثبت نام کنند.

انتهای پیام/ج ز